Hilbertinum, o. s. — Společnost Kamila Hilberta
Noskov 21, 391 43 pošta Mladá Vožice
info@hilbertinum.cz

Počet zobrazených článků: 2 (z celkem 2 nalezených)

SETKÁNÍ VALNÉ HROMADY A ZASEDÁNÍ VÝKONNÉ RADY

Dne 10. 5. 2010 se konalo zasedání výkonné rady.
Dne 27. 7. 2010 se konalo výroční zasedání valné hromady.
Dne 8. 12. 2010 se konalo zasedání výkonné rady.

2010

Od září 2009 do srpna 2010 spolupracovali členové občanského sdružení Hilbertinum na přípravě a zajištění průběhu jednokolové architektonické soutěže o ideový návrh řešení exteriéru a interiéru národní kulturní památky, kostela sv. Juraja v Kostoľanech pod Tribečom. Členové sdružení spolupracovali na přípravě soutěžních podmínek, na výběru členů odborné poroty, na organizaci ustavující schůze a na vyhlášení soutěže včetně oslovení vybraných pěti architektonických týmů. V termínu byly odevzdány čtyři kompletní soutěžní návrhy, z nichž odborná porota doporučila zadavateli k realizaci projekt architektů Paňáka a Kusého ze studia BKPŠ, spol. s r. o. (Bratislava). Soutěž byla úspěšně ukončena v srpnu 2010 a od září probíhají práce na projektu, resp. na realizaci I. etapy, do níž patří např. vytvoření nové nášlapné vrstvy podlahy ve všech třech částech kostela.
 
Členové sdružení na podzim roku 2010 spolupracovali na definitivní podobě obsahové a realizační stránky miniexpozice o historii kostela sv. Juraja, která bude instalována přímo v interiéru kostela, pravděpodobně pod schodištěm na kruchtu, a bude sloužit jako základní zdroj informací pro návštěvníky a poutníky. Součástí bude i leták ve třech jazycích a vstupenka v podobě pohlednice s paginovaným útržkem. Členové sdružení také spolupracovali na sestavení záměru a obsahu připravovaného průvodce po kostele sv. Juraja společně s obcí Kostoľany pod Tribečom a jejím okolím.
 
Dne 19. března 2010 se konalo zasedání výkonné rady.
Výroční valná hromada, které se zúčastnili všichni řádní členové sdružení, se uskutečnila dne 25. července 2010 v Praze.
Dne 12. listopadu 2010 se konalo zasedání výkonné rady.

Created by SYSKO       Vyrobeno pomocí phpRS - Redakčního systému.